Get Adobe Flash player

A mužstvo - S.K. Černčice | Sportovní klub Černčice

Duchcov - SK Černčice 7:0 (2:0)

A mužstvo potupně padlo
A mužstvo vyrazilo do Duchcova s očekáváním, jaké to bude. Někteří tipovali tři body, někdo myslel na remízu, někdo se obával, ale dovoluji si tvrdit, že prohru 7:0 nehádal nikdo.

>>>foto<<<

   

 

Celý článek...

 

Pátý přípravný zápas

A mužstvo zvítězilo
A mužstvo poslední přípravný zápas. tentokrát se však zápas příliš očekávání trenéra nesplnil. Hosté dorazili s menším počtem hráčů, tak je doplnili hráči SK. Skóre 7:0 hovoří dosti výmluvně.

>>>foto<<<

   

 

Celý článek...

 

Čtvrtý přípravný zápas

A mužstvo zvítězilo
A mužstvo 
odehrálo další vítězné přípravné utkání v kombinované sestavě (někteří hráči dostali volno a jiní doléčují svá zranění z předchozích zápasů). Zápas se odehrával spíše ve středu hřiště, bylo mnoho nepřesností a brankových příležitostí. Náš tým obdržel branku z kopačky Zomera po neschodě v obraně. Druhý poločas vyrovnával Pavel Laurich se střední vzdálenosti, kdy nenápadnou střelou trefil domácí branku. Hosté posilněni vyrovnávací branku ožili a  z krásné akce se trefil Hrnčíř do pravé šibenice domácí branky. Potom jsme už SK kontrolova vítězný výsledek. Tým SK byl po celou dobu lepším týmem a vítězství si zasloužil.

Hráči také děkují divákům, kteří se přijeli podívat a podpořit je. 

 

(komentář Vl. Hrnčíř)

   

 

Celý článek...

 

Třetí přípravný zápas

A mužstvo zvítězilo
A mužstvo odehrálo asi doposud nejkvalitnější přípravný zápas, který se celkovým nasazením hodně podobal mistráku. Domácí byli v první půli lepší a také se dostali do vedení 1:0. SK ve druhé půli hodně přidal a skóre zápasu otočil. Myslím, že to byl dost dobrý výkon od všech na place.
>>>foto<<< 

 

   

 

Celý článek...

 

Druhý přípravný zápas

A mužstvo remizovalo
A mužstvo odehrálo druhý přípravný zápas na Peruci. Na hráčích byla vidět zátěž předešlého intenzivního víkendu. Zápas skončil remízou 3:3.
>>>foto<<< 

 

   

 

Celý článek...

 
Více článků...

Tabulka A mužstvo

1. Podřipan Rovné 3
2. FK Duchcov 3
3. TJ Baník Ohníč 3
4. SK Liběšice 3
5. TJ Baník Osek 3
6. České Kopisty 3
7. SK Lukavec 3
8. Žernoseky 0
9. SK Dušníky 0
10. FK Litoměřicko C 0
11. SK Bezděkov 0
12. TJ Sokol Černiv 0
13. SK Černčice 0
14. FK Libochovice 0